Kaulu ir sanariu skausmas

Stemplė išilgai yra glaudžiai susijusi su daugeliu gyvybiškai svarbių organų: trachėja, kairiuoju bronchu, nusileidžiančia aorta, krūtinės ląstos limfos lataku, perikardo maišeliu, dešiniojo ir kairio makšties nervų kamienais ir tarpuplaučio pleura. Šiuo atveju skrandžio sultys gaminamos mažai. Pavyzdžiui, žmogus gali kalbėti apie aukštas pareigas, nusipirkti brangų automobilį, skristi į Kubą ir pan. Be to, pacientams, turintiems įprastų išnirimų, dažnai pastebimi žastikaulio galvos posterolateraliniai defektai dėl suspaudimo lūžio, kuris nebuvo nustatytas pirminio trauminio išnirimo metu. Puodų paruošimui naudokite tik leistinus produktus, jei skausmas po valgio vis dar yra. Jei žmogui skauda dešinę koją, tai reiškia, kad organizme vyksta patologiniai procesai arba skausmas nepriklauso nuo patologijų, tačiau turi kitų priežasčių. Būtinai apsilankykite specialiste ir išlaikykite egzaminą - tik gydytojas gali išspręsti situaciją ir nuspręsti, kokiomis priemonėmis problema geriausiai išspręsta.

Kodėl aš nekenčiu streso galvos skausmas

Stuburo sukibimui klinikinėje aplinkoje naudojama sausa, povandeninė ir aparatinė traukos jėgos. Vos tik žmogus panardinamas į vandenį, jo kūnas tampa beveik nesvarus, raumenys kuo labiau atsipalaiduoja ir dingsta slankstelius suspaudžiantis slėgis. Teisingai organizavus plaučių uždegimo ir slaugos procesą, atsikratyti ligos įvyksta per 10-14 dienų. Atlikus visą spektrą diagnostinių priemonių, kiekvienam pacientui sukuriamas individualus terapijos režimas, skirtas kovoti su konkrečia liga. Nenaudokite daug medaus, kad nebūtų priešingo poveikio. Visi antibakteriniai vaistai yra skirtingi ir naudojami žmogaus organizmui atsikratyti skirtingų bakterijų grupių. „Nazivin“ purškalas gali būti skiriamas tik nuo 6 metų amžiaus vaikams, švirkščiant jo į šnerves vieną kartą du kartus per dieną.

Stresas ir menopauze ir krutu skausmas

Jie žino, kad iš manęs gali laukti įvairiausių netikėtų pratimų, priklausomai nuo situacijos. Be gripo gydymo ir profilaktikos, Remantadinas skiriamas ir erkinio virusinio encefalito profilaktikai. Išorinio paciento apžiūros metu gydytojas visada prašo nurodyti kūno vietą, kurioje diskomfortas yra ypač stiprus. Ausies skausmas nuo vandens. Kartą į pilvo ertmę ji švelniai apgaubia gleivinę. Vienintelis radikalus tiesiosios žarnos fistulės gydymo metodas yra chirurginis, ty fistulės buvimas yra tiesioginė operacijos indikacija. Tai apima patologinius vidaus organų pokyčius. Kepenų ir tulžies takų problemos (pankreatitas, cholecistitas) nustatomos nuobodu į bangą panašiu skausmu dešinėje krūtinės pusėje, kuris spinduliuoja į nugarą tarp mentės.

Patogenas tiriamas siekiant išsiaiškinti, ar jame nėra dalių, su kuriomis anksčiau susidūrė imuninė sistema, ir, jei taip, atsiranda adaptacinis imuninis atsakas. Teigiamai veikia kūną vaikščioti basomis. Nusprendė, kad esu nesveikas ūmus uždegimas Stuburo trauma ar operacija Kokių priemonių imtis Pacientas vėl suserga Taip pat nuotraukose pavaizduotos suspaustos nervų galūnės ir kraujagyslės. Procedūra atliekama naudojant endoskopą - prietaisą, kuriame yra zondas, kuris yra ilgas, lanksčios 1 cm storio žarnos, įrengtas kameros gale ir monitorius, rodantis vaizdo signalą. Jei kosulio refleksas yra nepakankamas, naudokite: laikysenos drenažą ar aspiraciją. Skausmas po dešiniuoju šonkaulių lanku ar kitų pilvo dalių skausmas negali būti laikomas funkcinės dispep­sijos požymiu. Auksas: panašios į nitratų sukeltas (vazomotorinės) reakcijos ( simptomai: veido raudonumas, pykinimas, vėmimas ir hipotenzija) retai pasitaiko pacientams, kurie gydomi injekciniu auksu (natrio aurotiomalatu) kartu su AKF inhibitoriais, įskaitant ir perindoprilį.

ĮSPĖJIMAS: kaklo skausmas sukant

Jei nėštumas kartojasi, po ankstesnio cezario pjūvio randams ant gimdos sienelės yra dėvimas stiprinamasis diržas. Raumenys, dalyvaujantys lenkime, yra užpakalinis blauzdikaulis, padas, tricepsas, ilgieji didžiojo ir kitų pirštų lenkėjai. Deja, šiandien šios ligos negalima visiškai išgydyti, tačiau šiuolaikinė tinkama medicininė ir aparatinė kineziterapija gali visiškai išgelbėti pacientą nuo ligos apraiškų. Prieš pradedant gydymą, pacientą turi apžiūrėti gydytojas, kad būtų pašalinta neurologinė žala ar navikas. Jis veikia metabolizmą, toksinų šalinimą, emocinę nuotaiką ir bendrą asmens gerovę. Dažniausiai makšties kandidozė pasitaiko nėštumo metu ir po menopauzės, taip pat turinčioms viršsvorį ir sergančioms cukriniu diabetu moterims. Jeigu būtina, dozę reikia didinti ne dažniau kaip kas 24 valandas ir ne daugiau kaip po 1 mg per parą.

Skausmas vienoje veido puseje Laikykitės tokiu būdu

Bet net ir tokiais retais atvejais pacientui reikia laiku atlikti chirurginę terapiją, kuri baigiasi visišku uždegimo židinio pašalinimu. Geriausia stovėti ant grindų arba nuleisti koją, kad pagerintumėte kraujotaką. Nerekomenduojama vengti gydymo - tai sukels piktybinio naviko augimą ir priartins mirtį. Liga dažniausiai vystosi palaipsniui, periodiškai primindama apie save su skausmu ir diskomfortu stubure. Antiemetines savybes lemia dopamino receptorių slopinimas emetikos centre. Tie, kurie save varžo ir patiria viską viduje, gali patirti somatines ligas, lėtinių ligų paūmėjimus, širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumą. čiurnų skausmas. Maždaug 60% gyvena dešimt ir daugiau metų su antrojo laipsnio diagnoze.

Nėra duomenų, kad kartu vartojant simvastatino ir fenofibrato, miopatijos rizika būna didesnė, nei atskirai vartojamų preparatų rizikos suma. Jautrių mikroorganizmų mažiausia slopinamoji koncentracija (MSK) kinta priklausomai nuo jų rūšies. Labai sunku vaikščioti, žmogus bando perkelti svorio centrą nuo kulno į vidinę pėdos dalį, todėl keičiasi eisena. Gydymas lazeriu nereikalauja ilgalaikio atsigavimo ir nesukelia nepatogumų. Paprastai skausmas ir diskomfortas pradeda jaustis viršutinėje falangoje, trinantis prie batų. Farmakokinetinės sąveikos tyrimo su sveikomis savanorėmis, kurios vartojo sudėtinių kontraceptinių tablečių, savo sudėtyje turinčių 1 mg noretindrono (NET) ir 35 μg etinilestradiolio (EE), duomenimis, vartojant 50200 mg Topiramat Orion paros dozes ir nevartojant kitokių vaistinių preparatų, nei vienos geriamųjų kontraceptikų veikliosios medžiagos statistiškai reikšmingų vidutinės ekspozicijos (AUC) pokyčių nenustatyta. Pradėjau ryti informaciją, dienas praleidau internete ir atradau, kad po 45 metų kankorėžinės liaukos funkcija susilpnėja.

Žmonės taip pat prašo salomeja neris skausmas

Kaip ir IBS, ši liga retai diagnozuojama ir gydoma, nes daugelis pacientų tiesiog nesikreipia į gydytoją šia problema. Dažnai prieš ūminį kraujavimą pacientai kalba apie padidėjusį skausmą epigastriniame regione ir, kai opa pradeda kraujuoti, skausmas tampa vis intensyvesnis arba išnyksta. Nestabilus didžiojo piršto metatarsofalangeinis sąnarys nuolat pažeidžiamas, susilietus su aptemptais batais. Umus strenu skausmas. Jei vaikas pradeda vaikščioti tokiomis kojomis, padidėja sužeistos pėdos deformacija, sutrinka visos kojos funkcija, pėdoje atsiranda „nuospaudų“ ir skausmas vaikštant. Retais atvejais kasos vėžys insulino gamyba sumažėja. Tokios intervencijos yra sėkmingos daugeliu atvejų, palengvina skausmą, tačiau pacientams dažnai būna sunku apsispręsti dėl operacijos. Kiek kainuoja „Valgus Pro“ fiksatorius, galite kreiptis į mūsų specialistus telefonu.

Naudojant tokį užpildą, svorio įtakoje galva panardinama į lukštą, kuris suteikia masažo efektą ir padidina kraujo tekėjimą. Būna ir taip, kad nuo to momento, kai pirmoji vėžinė ląstelė atsiranda prostatoje, iki vėžio simptomų atsiradimo, praeina 38-39 metų laikotarpis. Jei po sužalojimo nukentėjusįjį pykina ir jis skundžiasi silpnumu ir galvos svaigimu, jokiu būdu jis neturėtų dvejoti. Štai kodėl neįmanoma savarankiškai gydytis, reikia kreiptis į specialistą, kuris atliks aukštos kokybės diagnostiką ir paskirs kompetentingą gydymą. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai atsisako atkreipti dėmesį į depresijos problemą, yra mintis apie finansines investicijas į gydymą ir laiko praleidimą, kurį būtų galima skirti darbui. Bakerio cista susidaro poplitealiniame regione ir yra gerybinis navikas. Juosmens srityje skausmas ne visada yra osteochondrozės paūmėjimas.

Skirtingos lyties žmonių išsilavinimas gali formuotis bet kuriame amžiuje. Lėtinis kraujavimas esant piktybiniams žarnyno pažeidimams gali būti ilgai neatpažįstamas, atskleista geležies stokos anemija gali būti gydoma geležies preparatais, o kraujo netekimo šaltinis ilgai nepašalinamas. Arterinė hipertenzija (širdies ir kraujagyslių pažeidimas, kai padidėja kraujospūdis sisteminės kraujotakos arterijose). Prieš suleidžiant natrio pertechnetato (99mTc) tirpalą privalote informuoti branduolinės medicinos gydytoją, ar yra nėštumo tikimybė, jums nepasirodė mėnesinės ar žindote. Pabuskite šioje padėtyje kiek įmanoma ir pakartokite 5-8 kartus. Mūsų stebuklinga apyrankė padės sukrėsti save ir savo kūną bei užmegzti savigydos mechanizmus. Jei vakare jaučiate silpnumą, galvos svaigimą, širdies plakimas dažnesnis, galbūt jūsų nemigos priežastis yra hipoglikemija (mažas cukraus kiekis kraujyje).

Svarbūs net maži dalykai - pavyzdžiui, žmogus mėgo kepti pyragus prieš ligą arba vertino rytinį kavos puodelį. Esant prostatos onkologijai, kartu su gydytoju taip pat būtina parinkti nekenksmingiausius vaistus patogeninei florai kontroliuoti. Todėl, vartojant kolchiciną, būtina stebėti bendrą paciento būklę, o esant nepageidaujamai kūno reakcijai, vaistas turėtų būti atšauktas. Serbentų lapai gali būti naudojami skausmui malšinti, jie ypač veiksmingi kaupiantis šlapimo rūgšties kristalams ir podagrai. Įtrinimas šildantį poveikį turinčiais tepalais (balzamai Viprosal, Apizartron, Finalgon, Dikul) padeda pašalinti lengvą skausmą. Jis sugeba prasiskverbti giliai į odą, sukeldamas dar skausmingesnius pojūčius, kurie yra susiję su nervinių skaidulų pažeidimu. Gautos medžiagos biocheminis tyrimas leidžia nustatyti išmatų pH, paslėptus kraujo elementus, stercobiliną ir bilirubiną.

skausmas pakinklio srityje paaiškino

Tuo pačiu metu miegantys žmonės elgiasi skirtingai. Vaikams, kuriems greičiau pašalinamas karbamazepinas, gali reikėti vartoti didesnes vaisto dozes (vienam kūno svorio kilogramui) nei suaugusiesiems. Specifiniai simptomai, be dispepsinių simptomų, apima kraujavimą įvairiose virškinimo sistemos dalyse. Narkotikų vartojimas "Pankreatinas" leidžia jums palengvinti skrandžio ir kasos darbą su sunku virškinti ir asimiliuoti maistą. Jis gali būti vaistų nuo fermentinių veiksmų, antacidinių medžiagų, antibiotikų. Tuo pačiu metu, esant ūminiam laringitui (gerklų gleivinės uždegimui), karščiavimas gali būti visai nėra - jei jis yra, tai paprastai yra subfebrilis. Padėkite plėstuvą už kojų.

Daugelio šalių profesionalių pediatrų draugijų rekomendacijose pabrėžiama, kad svarbu vengti naudoti antibakterinius vaistus vaikams, sergantiems nekomplikuota kvėpavimo takų virusine infekcija. Tarp villių yra specialios ląstelės, išskiriančios žarnyno sultis, gleivius ir žarnyno hormonus. Prieš atlikdami pratimus apatinės nugaros dalies raumenims stiprinti ir kitus pratimus nugarai, sergančiai osteochondroze, atsistokite ant svarstyklių ir žiūrėkite į veidrodį. Su lengvu laipsniu viskas praeina po kelių dienų. Jis jaučia, kad jo krūtinė yra susiaurėjusi ir negali atsikvėpti, todėl jis panikuoja ir dar labiau apsunkina situaciją. Kelio skausmas einant. Visų pirma, jie vykdo didžiulę infuzinę terapiją kartu su plazmafereze ir hemosorbcija, taip pat chirurgines intervencijas, skirtas pašalinti metastazių pasekmes. Imkitės ip - gulėkite ant nugaros kojomis sulenktomis kojomis ir pėdomis, pritrauktomis iki sėdmenų 45-50 cm atstumu.

Pradiniame etape gimdos kaklelio kraujagyslių spazmai gali sukelti greitą nuovargį, pabloginti regėjimą ir klausą. Suaugusiems pacientams rekomenduojama dozė yra dvi tabletės su 2 valandų pertrauka; paauglystėje dienos dozė neturi viršyti keturių pastilių. Ir jei šiam herojui nepavyksta būti didvyriu, tuomet reikia scenoje parodyti visą jo tragedijos gylį. Ji sakė, kad net pati savęs neprašė: „Tegul Viešpats suteikia man šiek tiek laiko palaikyti dukterėčią“. Esant labai sunkiam gimdos kaklelio osteochondrozei, chondroprotektorių naudojimas kremzlinių audinių atstatymui yra nenaudingas. Jei žmogus turi rūgštingumą, tada valandą prieš valgį. Gydytojai žino, kaip nustatyti pankreatitą bendru kraujo tyrimu, tiksliau pagal raudonųjų kraujo kūnelių ir baltųjų kraujo kūnelių skaičių.

Tai gali būti vienintelė galimybė patvirtinti piktybinį naviko pobūdį. Sutrinka plaučių ventiliacija, sugenda kvėpavimo organai, atsiranda plaučių uždegimas, vėliau - pneumosklerozė ir bronchektazės. Padidėjęs nusilpusio kūno krūvis tik pagilins ligą. Visi šie degeneraciniai distrofiniai pokyčiai lemia, kad kaimyninis diskas pamažu pradeda žlugti. Išmatų analizė rodo, kad yra šigelių ir salmonelių, Candida genties grybų. Pirmuoju įtarimu dėl kepenų sutrikimų rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu, nes šiuo atveju kenčia nėščias organizmas. Dėvėkite prenatalinę petnešą, kuri sumažina stuburo ir dubens kaulų stresą.

Vienintelis alkoholis, galintis sumažinti kraujospūdį, yra taurė sauso raudonojo vyno vakarienės metu, kurio kiekis yra 100-150 ml per dieną. Kai ausis praktiškai negirdi, gali prireikti pradurti būgnelio membraną, kuri būtina pašalinti pūlį iš pažeisto organo. Pacientams, kuriems jau anksčiau nustatyta skausmo prie­žastis, svarbu išsiaiškinti, ar skausmas yra tokio pat pobūdžio, kaip ankstesnių skausmo epizodų metu. Adenovirusas sukelia kaklo ir viršutinių kvėpavimo takų limfmazgių uždegimą. Jie taip pat naudojasi chirurgų pagalba, esant veido raumenų paralyžiui. Tai palyginti nebrangūs (mėnesio kursui magnio arba magnio su B6 vitaminu 30 tablečių pakuotė kainuoja apie 10-12 litų), labai kokybiški magnio preparatai, labai tinkami tiek užimtiems žmonėms, tiek ir tiems, kurie geria daug kitų vaistų - per dieną pakanka išgerti vieną tabletę Magnex 350 mg. Jei tokia būklė yra susijusi su konkrečia situacija, pavyzdžiui, darbo netekimu, depresija, kaip taisyklė, praeina, einant į naują poziciją.

Skausmas po dešine mentimi vyras

Jei dieta paciento mityboje sutrikdė baltymų, riebalų ir angliavandenių pusiausvyrą, svoris greitai sumažės. Faktas yra tas, kad viskas priklauso nuo individualių paciento savybių, kiekvienas gali kitaip ar kitaip suvokti šį ar tą vaistą. Norėdami sustiprinti gelio poveikį, keletą valandų uždenkite paveiktą ir apdorotą vietą šiltu skudurėliu. Dilbio ir rankos fiksacija atliekama giliu nugaros gipso įtvaru su traumos prailginimo mechanizmu arba delnu - sulenkiant. Prevencinės priemonės gelbsti nuo širdies priepuolio, insulto, kitų kardiogeninių nelaimių, PE. Iš pradžių buvo odos forma, po 40 metų sąnariai pradėjo skaudėti. Kaip ir diabetas bei kraujagyslių problemos.

ĮSPĖJIMAS: alkunes sanario skausmas

Jie prisideda prie miego normalizavimo, pašalina nerimą, nuovargio ir nuovargio jausmą. Gastroenteritas yra skrandžio ir plonosios žarnos gleivinės uždegimas. Paruoškite mišinį 15 g / 200 ml verdančio vandens. Tokiu atveju specialus vaistas įšvirkščiamas į veną, tada skenavimas atliekamas kelis kartus iš eilės skirtingomis kontrastavimo fazėmis. Jie trunka ilgiau nei vieną valandą. šlaunies raumenų skausmas. Ypač atkreiptinas dėmesys į kraujotakos sutrikimus dėl nikotino, alkoholio ar kalcifikaciją dėl blogos kraujo lipidų vertės ar diabeto. Nemalonus pojūtis ir švelnumas įvairiose pilvo dalyse.

Nuo jų miršta ir vaikai, ir suaugusieji (pvz. Procesas prasideda glostymu ir trinimu nuo centro link periferijos. Šlaunies trikampio srityje iš jo išsiskiria paviršinė-epigastrinė šaka, ji eina aukštyn ir į pilvo apačią. Dažniausiai gydymui naudojamas amoksicilino ir klaritromicino derinys. Higromos nėra pavojingos, juolab kad jos niekada netampa piktybinėmis, tai yra, netampa vėžiniais navikais. Saugiausi raminamieji nuo stipraus streso yra augaliniai preparatai (motininė valerija, valerijonas, mėtos). Dėl vietinio poveikio šalutinių reiškinių skaičius ir sunkumas yra sumažintas iki minimumo.

Skausmas istraukus danti rezultatai

Tada kaulo kraštai yra išlyginti ir pritvirtinti titano plokštele ir varžtais. Jie susidaro dėl tam tikrų odos sričių, riebalinio audinio ir raumenų skaidulų normalios mitybos pažeidimo. Tikslas yra sustiprinti nugaros raumenis, atkurti tolygią laikyseną ir ištaisyti ėjimo įgūdžius. Šis klausimas yra pats svarbiausias, kai naudojamos hellebore tinktūros ar vaistinėje įsigytas vanduo. Norėdami suprasti juosmens stuburo išvaržos gydymo operacijas galimybes, turite žinoti apie pagrindines šios ligos vystymosi priežastis. Bet jei skausmo fone yra paraudimas, patinimas, karščiavimas, tada šiuo atveju reikės konsultuotis ir gydyti prižiūrint traumatologui. Ligos raidai taip pat turi įtakos įgyti blogi įpročiai, tokie kaip rūkymas, narkotikų ir alkoholio vartojimas.

Kaip alternatyvūs antibiotikai naudojami amoksicilinas, cefaleksinas, cefadroksilas, amoksicilinas, klavulanatas (pastarąjį rekomenduojama gydyti pasikartojančiam streptokokiniam tonzilitui). Nebūtinai, esant didesniam patinimui, skausmas yra intensyvesnis, mažiau patinęs, silpnesnis. Norėdami tai padaryti, paimkite kočėlą arba didelę apvalią medinę lazdelę. Valgyti šalto maisto sukelia kasos ir tulžies latakų spazmą, o tai gali sukelti ligos paūmėjimą. O jūsų sphenoiditas praėjo be operacijos?, praeinantis smegenų išemijos priepuolis, insultas). Retais atvejais gali atsirasti pykinimas, beveik nesusijęs su maisto vartojimu, taip pat gana dažnai pasitaikantys galvos skausmai.

Patarimai rankos nykscio sanario skausmas

Išorinis otitas yra dažniausiai pasitaikanti būklė tarp profesionalių plaukikų. Masažo metu naudojami aliejai, riebi grietinėlė ar specialūs produktai, turintys šildantį ir analgezinį poveikį turinčius ingredientus, pavyzdžiui, Dikulo balzamas. Daugeliui moterų pastebimas apatinės pilvo dalies skausmo po embriono perkėlimo jausmas. Priešlaikinis jungiamojo audinio senėjimas. Jei vaikas negali gerti vieni, skystis duodamas su šaukštu. Paciento simptomų ir skundų kompleksas kartu su fizinio tyrimo rezultatais leidžia atlikti išankstinę diagnozę ir nustatyti tolesnę diagnozės kryptį. Dabar vakaras, po 3-4 valandų jūs ketinate užmigdyti savo kūdikį naktį.

Gaktos skausmas nestumo metu paslaptis

Edema yra viena iš pagrindinių uždegiminio proceso apraiškų. Galite naudoti levandų, pipirmėčių eterinius aliejus, kurie taip pat suteikia atsipalaidavimą ir palengvina stresą. Nekomplikuotoms lytiškai plintančioms ligoms gydyti: 1000 mg (2 tabletės) vieną kartą per parą. Pūtimas veda prie produktų, sukeliančių fermentacijos procesus organizme (kvass, alus, juoda duona, Kombucha). Palikdami tvarsčius su ledu ant kelių, turite atsistoti, atsiremti į kėdės atlošą rankomis ir atsisėsti 10-15 sekundžių. Galvos skausmas wiki. Per pirmąją dieną po sužalojimo auka turi reguliariai tepti šaltį galūne (5-6 kartus po 10-15 minučių). Dėl didelių polipinių darinių gali pakenkti klausos kaulų grandinei ir susidaryti sunkus laidus klausos praradimas.

Trumpas vadovas pilvo skausmas per menesines

Už skrandžio yra apendicitas, todėl skausmingi pojūčiai gali kilti iš skirtingų pusių. Naujesni tyrimai rodo, kad maisto ir MAOI sąveika gali būti ne tokia rimta kaip pirminiai teiginiai. Kitas nesteroidinis priešuždegiminis vaistas, vartojamas ūminių kvėpavimo takų virusinių infekcijų ar gripo paūmėjimui, padeda „sumažinti“ aukštą kūno temperatūrą, taip pat naudojamas nudegimams, galvos, neuralgijai, nugaros ir raumenų skausmams. Negalima lįsti po šaltu dušu ar į eketes, bet reikia reguliariai ir saikingai mankštintis namie (jokių lakstymų ir fizinių krūvių, kai labai šalta). Galite gerti sultinio kalmą arba kirmėlę, kuri, nors ir turi kartaus skonio, bet prisideda prie virškinimo normalizavimo. Gydytojai neskiria vaikų iki 7 metų, maitinančių motinų ir nėščių moterų. Šios medžiagos pagerina mielino susidarymą nervų pluošte, atstato jo struktūrą, medžiagų apykaitos procesus, aprūpinimą krauju ir funkcijas.